Ыбырай Алтынсарин атындағы Обаған жалпы білім беретін мектебінің асханада тамақтану бойынша сауалнама.

Сауалнаманың мақсаты: Мектеп асханасының жұмысы туралы оқушылардың пікірлерін білу; Дұрыс тамақтану саласындағы оқушылардың және ата-аналардың сауаттылық деңгейін білу; Мектеп асханасының кемшіліктерін анықтау.

Сауалнама балалармен ата-аналарға бөлек 2 сауалнама  алынды.

Сауалнамаға барлығы 42 оқушы және 68ата-ана қатысты. Оқушылар өз ойларын нақты көрсете алды. Сауалнама нәтижесі төмендегідей көрсеткішті көрсетті:

Цель анкеты: узнать мнение учащихся о работе школьной столовой; узнать уровень грамотности учащихся и родителей в области здорового питания; выявить недостатки школьной столовой.

Анкетирование с детьми было проведено 2 анкетирования родителей отдельно.

Всего в опросе приняли участие 42 ученика и 68 родителей. Учащиеся смогли четко выразить свои мысли. Результаты опроса показали следующие показатели:

Балаларға

1.Сен асханадан тамақтанасың ба?

Ия        67%

Жок     33%

2.Тамақтаңбасан не себепті тамақтаңбайсын?

Ақша жоқ\қымбат             21%

Тамақтары ұнамайды        19%

Уақытым жетпейді            60%

1. Үйден таңғы ас ішесін бе?

Ия       81%

Жоқ    19%

1. Саған асханадағы мәзір ұнайды ма?

Ия         83%

Жоқ      17%

1. Саған асханадан қандай тағамдар ұнайды?

Өз жауабы:

1. Перожки
  2. Сосиски в тесте
  3. Булочка
  4. Самса
  5. Барлығы ұнайды
  6. Сіз тамақтану кестесіне қанағаттанасыз ба? Сіздің ұсыныстарыңыз

Ия    72%

Жоқ    28%

1. Мектеп асханасында ыдыс-аяқ сізді қанағаттандыра ма?

Өз жауабы:

1. Ия
  2. Жоқ
  3. Білмеймін

Ата-аналарға

1. Завтракает ли ваш ребенок перед уходом в школу?/ Сіздің балаңыз мектепке барар алдында таңғы ас іше ме?

Ия     69

Жоқ    31

1. Интересовались ли вы меню школьной столовой?/ Сіз мектеп асханасының мәзіріне қызығушылық таныттыңыз ба?

Ия

Жоқ

1. Довольны ли вы работой школьной столовой? /Сіз мектеп асханасының жұмысына ризасыз ба?

Ия       58%

Жоқ    42%

1. Устраивает ли Вас ассортимент школьной столовой?/ Мектеп асханасының ассортименті сізді қанағаттандырады ма?

Ия     82%

Жоқ   18%

1. Чем, по вашему мнению, можно дополнить ассортимент школьной столовой?/ Мектеп асханасының ассортиментін қалай толықтыруға болады деп ойлайсыз?

Ия   54%

Жоқ   13%

Жауап беруге қиналамын  33%

1. Ваш ребенок пользуется буфетной продукцией или гороячим питанием?/ Сіздің балаңыз буфет өнімдерін немесе ыстық тамақты пайдаланады ма?

Ия  82%

Жоқ  18%

1. Довольны ли вы качеством готовой продукции?/ сіз дайын өнімнің сапасына ризасыз ба?

Ия   86%

Жоқ  14%

1. Есть ли пожелания работникам столовой?/ Асхана қызметкерлеріне тілектер бар ма?
  2. Өз жауабы:

Сәттілік тілейміз!

Қорытынды: Сауалнама нәтижесі жақсы шықты, балалар  мектеп асханасы туралы жақсы  пікірлер айтты, күн сайын барады. Өз ойларын еркін жеткізіп, кейбірі жауаптарын толықтырып та жатты.

Вывод: результаты опроса получились хорошими, ребята дали хорошие отзывы о школьной столовой, ходят каждый день. Свободно выражая свои мысли, некоторые дополнили свои ответы.