на официальном сайте нашей школы!

Сайт адресован всем, кому интересно знать, чем живет наше
образовательное учреждение.

14 қарашада Ы. Алтынсарин атындағы Обаған ЖББМ-нің "ЖАС САРБАЗ" мамандандырылған сыныбының тәрбиеленушілері Қостанай қаласындағы ішкі істер департаментінің мұражайына барып қайттып, өздеріне керекті мағұлыматтармен танысып жақсы әсермен оралды.

2023 жылдың 14 қараша айында Қостанай облысы бойынша "ЖАС САРБАЗ" жасөспірімде әскери-патриоттық қозғалысының ашылғанына 5 жыл толуына орай "Қанатты ұрпақ" атты жас патриоттар форумы өтті. Форумға Ы. Алтынсарин атындағы Обаған жалпы ББМ-нің "ЖАС САРБАЗ" мамандандырылған сыныбы қатысып куәлік табыстау рәсімі өтті.

Бүгін 2023 жылдың 26 қазан күні Қостанай облысы білім басқармасының «Алтынсарин ауданы білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы Обаған жалпы білім беретін мектебі» КММ-нің АӘТД пәнінің мұғалімі Сейдазымов Талгат Доскалиевич облыстық ӨРЛЕУ біліктілігін арттыру орталығында білім жетілдіру курсында оқып жатқан АӘжТД пәні мұғалімдерімен облыстық деңгейде «Жас сарбаз» мамандандырылған сыныбының жүргізген әскери -патриоттық жұмысы жайлы практикалық тәжірибие алмасу сабағын өткізді.